Salon i serwis w Wejherowie

Salon i serwis w Wejherowie

Do dyspozycji naszych klientów i przyjaciół oddajemy nowoczesne i wielomarkowe salony samochodowe, wraz z zapleczem serwisowym na terenie Gdyni i Wejherowa

Pragniemy, aby nasze obiekty były w stanie pomóc w realizacji Waszych motoryzacyjnych marzeń oraz pasji. Robimy wszystko, aby wszyscy klienci mogli czuć się dobrze i komfortowo podczas podejmowania tak ważnej decyzji jak zakup samochodu, a następnie czerpania przyjemności z jego użytkowania.
W naszych salonach samochodowych można zapoznać się z najnowszymi modelami dostępnymi na rynku, odbyć jazdy testowe oraz skorzystać z atrakcyjnych ofert finansowania i ubezpieczenia samochodów. Nasz serwis obsługuje samochody marki KIA i Suzuki oraz modele innych producentów samochodów osobowych i dostawczych. Przeprowadzamy przeglądy rejestracyjne, diagnozy elektroniczne a także serwis opon i klimatyzacji.

Usługi

  • Trzy marki w jednym miejscu – salon sprzedaży, autoryzowany serwis, części i akcesoria, finansowanie oraz ubezpieczenia w pełnym zakresie dla marek: KIA Motors, Suzuki oraz Mitsubishi.
  • Przemyślana lokalizacja gwarantuje łatwy, a przede wszystkim szybki dojazd do salonu samochodowego z całego Trójmiasta i okolic.
  • Powierzchnia użytkowa bliska 4000 m2 umożliwia ekspozycję ponad 50 samochodów, obsługę serwisową na 10 niezależnych stanowiskach oraz komfortową przestrzeń dla użytkowników samochodów.
  • Nowoczesne technologie pozwoliły stworzyć budynek energooszczędny i ekologiczny. Klimatyzacja całego obiektu (łącznie z halą serwisu samochodowego) jest wspierana pompami ciepła powietrze-powietrze zainstalowanymi w centralach wentylacyjnych. Konstrukcja dachu została przygotowana pod montaż ogniw fotowoltaicznych. Zastosowanie wysokiej klasy izolacji oraz trójwarstwowych szyb znacząco zmniejszyło zapotrzebowanie energii grzewczej i chłodzącej. Całkowicie odstąpiono od zastosowania klasycznego oświetlenia – wszystkie źródła światła zostały wykonane w technologi LED.
  • Wyposażenie z zakresu sprzętu informatycznego oraz telekomunikacyjnego zostało dobrane tak, aby było wyjątkowo wydajne i przyjazne w użytkowaniu (np. możliwość działania wszystkich systemów do 10 godzin bez zasilania z sieci). Całkowicie nowe oprzyrządowanie serwisu: wszystkie podnośniki hydrauliczne, stacja kontroli pojazdów dostosowana do najnowszych technologii stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, geometria 3D Hunter, itd. Dwie niezależne windy (samochodowa oraz osobowa) usprawniają ruch pomiędzy trzema kondygnacjami budynku: garażem, parterem i piętrem.
  • Wraz z nowym obiektem kadra naszej firmy wzrośnie do ponad 70 specjalistów gotowych na nowe wyzwania, a sam salon samochodowy pomieści blisko 40 samochodów ekspozycyjnych.

Kontakt

Salon w Wejherowie
Gdańska 105, 84-200 Wejherowo

Serwis w Wejherowie
58 677 44 41 58 672 65 48

Kredyty i ubezpieczenia
58 628 42 42

HR
E-mail: mwojtanowicz@wojtanowicz.pl

Marketing
E-mail: krzysztofw@wojtanowicz.pl
Salon KIA Wejherowo
58 677 44 41
sprzedaz.wojtanowicz@kiamotors.pl

Salon Suzuki Gdynia
58 672 65 48
suzuki@wojtanowicz.pl

Serwis
serwis.wejherowo@wojtanowicz.pl